| Størrelse | 126,2 * 182,2 * 271,5 mm |
| Materiale | PP-plast |
| Farge | Hvit |
| Kapasitet | 1000 ml |
| Strømforsyning | AA/18650-batterier og USB-elektriske |
| Inkludere | dispenser x1 |
| USB-kabel x1 | |
| Manuell x1 | |
| Støttende spenne x1 | |
| Veggmonteringsskruer x2 | |
| Dryppbrett x1 | |
| Trakt x1 | |
| Bakdekselskuff x1 | |
| Kartongmengde | 12 stk/kartong |
| Størrelse på hovedkartong | 57 × 44,5 × 33,5 cm |
| Vekt | 12,2 kg/kartong |
| Merknader | Batterier og USB-adapter er ikke inkludert i pakken |


Funksjoner:
Automatisk sensordrevet: Den berøringsfrie hånddesinfeksjonssåpedispenseren er designet for hånddesinfeksjonsmiddel, gel eller alkohol, og gir automatisk dosering av spray, noe som muliggjør rask og enkel hånddesinfeksjon og eliminerer krysskontaminering.
Flere plasseringer: den kan plasseres på skrivebordet og også monteres på vegg eller stativ, noe som er praktisk å bruke på forskjellige steder.
Batteridrevet og oppladbar: Denne alkoholsåpedispenseren drives av 4 stk. AA- eller 2 stk. 18650-batterier, og kan også drives av type-C-kabel. (Ikke utstyrt med ladeadapter og batterier)
Praktisk og hygienisk: Bare legg hånden under sensoren for å starte dispenseren, du kan effektivt unngå krysssmitte. Den er egnet for offentlige steder som kontorer, hoteller, sykehus, medisinske institusjoner, skoler osv.
Siden etableringen har fabrikken vår utviklet produkter i verdensklasse i tråd med prinsippene
Kvalitet først. Produktene våre har fått et utmerket rykte i bransjen og er verdifulle og pålitelige blant nye og gamle kunder.