Siweiyis automatiske duftspray kan bidra til å skape et velduftende miljø på badet, hotellet, kontoret og gårdshuset for å forbedre luftkvaliteten. Våre automatiske luftfriskerdispensere eliminerer lukt automatisk. Sett inn en boks med luftfrisker og still inn en duftfrekvens slik at du kan nyte frisk luft hele tiden.
| Garanti | 12 måneder |
| Merkenavn | OEM/ODM |
| Farge | Hvit |
| Materiale | PP-plast |
| Kapasitet | 300 ml standard sprayboks. |
| Installer | skrivebord, veggmontert |
| strømforsyning | 2 stk. AA-batterier |
| Installasjon | Med bor og skruer |
| Sprøyteintervalltid | 5/15/30 minutter |
| arbeidstid | 24 timer |
| produktvekt | 0,18 kg |
| Dimensjon | 210*82*92 mm |
| Bruk | kontor, hotell, stue, toalett, etc. |

Som et ungt team med talentfulle medlemmer har vi et felles mål: å levere produkter av beste kvalitet og tilby pålitelige tjenester. Under Kyle og Thomas' ledelse er vi samlet som en familie. Utviklingen av gruppen vår har blitt støttet av dem: Ærlighet, innovasjon, ansvar og samarbeid.
Høydepunkt innen kvalitetskontroll hos Siweiyi
Kvalitet er avgjørende for Siweiyi. Det forsterker vår omfattende styrke. Vi håper å tilby produkter av høy kvalitet og etablere vinn-vinn-forhold med kundene.
Vi bruker høyteknologisk produksjonsutstyr og prosesser som oppfyller AQL-standarden. Alle produktene våre er sertifisert av RoHs, CE, FCC, KC, osv.
Våre IQC- og OQC-team sørger for at hvert produksjonstrinn oppfyller høye kvalitetsstandarder. Fra råvarer og reservedeler til ferdige produkter blir hver prosess nøye inspisert. Først når produktene består inspeksjonene 100 %, kan de gå videre til neste trinn.
Test av ferdige produkter, som strømforsyning, temperaturkalibrering og -måling, pumpefunksjon osv., 100 % bestått
Om oss
Shenzhen Siweiyi Technology Co., Ltd er en erfaren produsent lokalisert i Shenzhen, Kina, med avanserte produksjonsmaskiner, et erfarent FoU-team og en fabrikk som dekker mer enn 3000 ㎡. Vi produserer hovedsakelig forskjellige hånddesinfeksjonsdispensere.
Siden etableringen har fabrikken vår utviklet produkter i verdensklasse i tråd med prinsippene
Kvalitet først. Produktene våre har fått et utmerket rykte i bransjen og er verdifulle og pålitelige blant nye og gamle kunder.