Video
Spesifikasjon
| Varenummer: | DAZ08 |
| Produktstørrelse: | 83 x 107 x 206 mm |
| Spenning: | DC 6V |
| Kapasitet: | 320 ml |
| Måleavstand: | 0~45 mm |
| Hovedmateriale: | ABS |
| Installasjon: | Skrivebord |
| Pumpetype: | Valgfritt (spray-/dråpe-/skumpumpe) |
| Kraft av: | 4 stk. AA-batterier (ikke inkludert) |
| Sertifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Pakking: | 1 stk/fargeboks; 48 stk/kartong |
| Fargeboksstørrelse: | 105 x 80 x 230 mm |
| Kartongstørrelse: | 47,5 x 49 x 43 cm |
| NV/GV: | 12,20/13,50 kg |
Vanlige spørsmål
Q1: Produktet er billig, er kvaliteten garantert?
A1: Vi har mer enn 10 års produksjons- og salgserfaring, og alle produktene har 12 måneders garanti.
Q2: Kan vi bestille bare prøver for testing før vi bestiller?
A2: Jada, prøveordre er akseptabelt for oss.
Q3: Hvordan sender dere vanligvis varene? Og hvor lang tid tar det å levere?
A3: For vareprøver og små bestillinger, med ekspress, tar det vanligvis 3–5 dager. For store bestillinger, hvis du trenger det raskt, kan vi sende varer med fly. Hvis du vil spare frakt, kan vi sende dem med sjø, tar rundt 30–50 dager, avhengig av destinasjonen.
Q4: Godtar dere OEM og ODM?
A4: Ja, vi kan tilpasse produktene, etikettene og pakken.
Q5: Hva er bestillingsprosessen for tilpassede produkter?
A5: Gi produktspesifikasjoner eller spesifikke krav -- tilbud -- tilbudsbekreftelse -- depositum -- bekreftelse av produksjonstegning -- lage støpeverktøy -- lage prøve - prøvebekreftelse -- bulkproduksjon -- levering -- ettersalgsservice
Q6: Har produktet et sertifikat?
A6: De fleste ikke-tilpassede produkter er sertifiserte og patenterte, og tilpassede produkter kan påføres sertifikater i henhold til kundens krav.
Siden etableringen har fabrikken vår utviklet produkter i verdensklasse i tråd med prinsippene
Kvalitet først. Produktene våre har fått et utmerket rykte i bransjen og er verdifulle og pålitelige blant nye og gamle kunder.