Video
Spesifikasjon
| Varenummer: | DAZ-BOX |
| Produktstørrelse: | 410 x 200 x 120 mm |
| Farge: | Sølv |
| Kapasitet: | 2500 ml |
| Materiale: | Metall med pulverlakkering |
| Dispenseringstid: | 0,2–0,5 sekunder |
| Dispenseringsavstand | 1,5–3 tommer |
| Installasjon: | Bordstativ/veggmontert/gulvstativ |
| Pumpetype: | Dråpe/spray/skum valgfritt |
| Strømforsyning 1: | DC elektrisk |
| Strømforsyning 2: | 4*C-batterier |
| Omfattende batterilevetid: | >30 000 sykluser |
| Sertifikat | CE, RoHS, FCC |
| Pakking: | 1 stk/brun eske; 2 stk/kartong |
| Kartongstørrelse: | 45,5 x 25 x 18,5 cm |
| NV/GV: | 2,80/3,15 kg |
| Pakkeliste | |
| dispenser | 1 |
| USB-kabel | 1 |
| Håndbok | 1 |
| Støttende spenne | 1 |
| Skruer for veggmontering | 2 |

Vanlige spørsmål
Spørsmål: Kan vi bestille bare prøver for testing før vi bestiller?
A: Jada, prøvebestilling er akseptabel for oss.
Q: Hvilken betalingsmåte godtar dere?
A: Standardbetingelser: T/T på forhånd. Stort beløp: L/C ved sikte.
Lite beløp som prøveavgifter: Paypal og Western Union.
Q: Hvordan sender dere vanligvis varene? Og hvor lang tid tar det å levere?
A: For vareprøver og små bestillinger, med ekspress, tar det vanligvis 3–5 dager. For store bestillinger, hvis du trenger det raskt, kan vi sende varer med fly. Hvis du vil spare frakt, kan vi sende dem med sjø, tar rundt 30–50 dager, avhengig av destinasjonen.
Spørsmål: Kan jeg lage logoen vår på produktet og pakken? Hvordan bør jeg gjøre det?
A: Vennligst oppgi LOGO-filer med høy oppløsning og krav, så lager vi tegninger du kan bekrefte. Etter at vi har mottatt bekreftelsen din, lager vi 2–3 prøver du kan bekrefte igjen.
Siden etableringen har fabrikken vår utviklet produkter i verdensklasse i tråd med prinsippene
Kvalitet først. Produktene våre har fått et utmerket rykte i bransjen og er verdifulle og pålitelige blant nye og gamle kunder.