Video
Spesifikasjon
| Varenummer: | F1303 rustfritt stål |
| Produktstørrelse: | 120x120x260 mm |
| Farge: | Hvit |
| Kapasitet: | 1000 ml |
| Materiale: | Rustfritt stål |
| Flaske: | Gjenfyllbar |
| Produktvekt: | 1,25 kg |
| Kraft av: | 4*C-batterier eller 110V/220V-adapter |
| Installasjon: | Veggmontert/gulvstativ |
| Pumpetype: | Valgfritt (spray-/dråpe-/skumpumpe) |
| Pumpedosering: | 1-væskepumpe: 1 ml hver gang |
| 2-skumpumper: 0,8 ml hver gang | |
| 3-spraypumpe: 0,8 ml hver gang | |
| Sertifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Pakking: | 1 stk/brun eske; 15 stk/kartong |
| Kartongstørrelse: | 65,5 x 41 x 29 cm |
| NV/GV: | 19,50/20,50 kg |
Pakkeliste:
Dispenser x1
USB-kabel x1
Manuell x1
Støttende spenne x1
Veggmonteringsskruer x2
Søknad:
Siweiyis automatiske berøringsfrie såpedispenser er mye brukt til hånddesinfeksjon i hjem, kontor, hotell, kjøpesenter, skole, sykehus osv., tilgjengelig for individuell og offentlig bruk.
Vanlige spørsmål
Q: Er kvaliteten garantert?
A: Vi har mer enn 10 års produksjons- og salgserfaring, og alle produktene har 12 måneders garanti.
Spørsmål: Kan vi bestille bare prøver for testing før vi bestiller?
A: Jada, prøvebestilling er akseptabel for oss.
Q: Hvilken betalingsmåte godtar dere?
A: Standardbetingelser: T/T på forhånd. Stort beløp: L/C ved sikte.
Lite beløp som prøveavgifter: Paypal og Western Union.
Q: Hvordan sender dere vanligvis varene? Og hvor lang tid tar det å levere?
A: For vareprøver og små bestillinger, med ekspress, tar det vanligvis 3–5 dager. For store bestillinger, hvis du trenger det raskt, kan vi sende varer med fly. Hvis du vil spare frakt, kan vi sende dem med sjø, tar rundt 30–50 dager, avhengig av destinasjonen.
Spørsmål: Godtar dere OEM og ODM?
A: Ja, vi kan tilpasse produktene, etikettene og pakken.
Siden etableringen har fabrikken vår utviklet produkter i verdensklasse i tråd med prinsippene
Kvalitet først. Produktene våre har fått et utmerket rykte i bransjen og er verdifulle og pålitelige blant nye og gamle kunder.