Funksjoner
Automatisk sensordrevet: Den berøringsfrie automatiske såpedispenseren er designet for å dosere hånddesinfeksjonsmiddel eller alkohol, og gir automatisk dosering av spray, noe som muliggjør rask og enkel hånddesinfeksjon og eliminerer krysskontaminering, noe som oppnår optimal håndhygiene.
Batteridrevet: Denne alkoholsåpedispenseren drives av batterier, og kan også drives av en adapter. (Ikke utstyrt med ladeadapter og batterier)
Praktisk og hygienisk: Bare legg hånden under sensoren for å starte såpedispenseren. Du kan effektivt unngå krysssmitte uten å berøre såpedispenseren. Passer for offentlige steder som kontorer, hoteller, sykehus, medisinske institusjoner, skoler osv.
Spesifikasjon
| Teknologiske parametere | |
| Modellnr. | F1407 |
| Batteri | 4 x C-batterier eller USB-kabel |
| Materialer | Førsteklasses ABS + HDPE, ikke gjenvunnet |
| Farge | hvit, andre farger kan tilpasses |
| Dimensjon | 121,7 x 131,5 x 302 mm |
| Kapasitet | 2500 ml |
| Produktvekt | 0,95 kg |
| Pakking | 1 stk/innerboks; 10 stk/kartong |
| Kartongstørrelse | 81 x 33 x 36,5 cm |
| Dysetyper | Valgfritt (spray-/dråpe-/skumpumpe) |
| Plassering | Veggmontert, skrivebordsmontert, stativ |
Inkluderer:
Dispenser x1
USB-kabel x1
Manuell x1
Støttende spenne x1
Veggmonteringsskruer x2
Merknader: Batterier og ladeadapter er ikke inkludert i pakken
Søknad:
Siweiyis automatiske berøringsfrie såpedispenser er mye brukt til hånddesinfeksjon i hjem, kontor, hotell, kjøpesenter, skole, sykehus osv., tilgjengelig for individuell og offentlig bruk.
Kundeservice
1. Din forespørsel knyttet til våre produkter eller pris vil bli besvart innen 24 timer.
2. Fortsett å informere kundene våre om produksjonsprosessen og hjelp til med å arrangere kvalitetsinspeksjon om nødvendig.
3. Ett års garanti og ansvarlig ettersalgsservice.
4. Profesjonelt salgs- og ingeniørteam for å sikre god kjøpsopplevelse.
Siden etableringen har fabrikken vår utviklet produkter i verdensklasse i tråd med prinsippene
Kvalitet først. Produktene våre har fått et utmerket rykte i bransjen og er verdifulle og pålitelige blant nye og gamle kunder.