Video
Spesifikasjon
| Varenummer: | K9 Pro Plus med Wifi fra Tuya-appen |
| Produktstørrelse: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Spenning: | 5V 2A |
| Kapasitet: | 1200 ml |
| Måleavstand: | 2–10 cm |
| Lydvolum: | 1–4 nivåer justerbare |
| Dosering: | 0,1–2 ml justerbar |
| Installasjon: | Veggmontert, skrivebordsmontert, stativ |
| Pumpetype: | Valgfritt (spray-/dråpe-/skumpumpe) |
| Måleområde: | 30℃–39℃ (86℉–102,2℉) |
| Alarmtemperatur: | Regulerbar |
| Sertifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Sendes på 18 språk: | |
| Kinesisk, engelsk, spansk, japansk, portugisisk, koreansk, tysk, fransk, russisk, italiensk, arabisk, tukisk, thailandsk, kambodsjansk, indonesisk, bengalsk, hindi, vietnamesisk | |
| Pakking: | 1 stk/fargeboks; 9 stk/kartong |
| Fargeboksen inkluderer: | 1x dispenser, 1x dryppbrett, 1x bruksanvisning, 1x USB-kabel, 2x veggskruer. |
| Fargeboksstørrelse: | 15,5 × 15,5 × 31,5 cm |
| Kartongstørrelse: | 49x495x36 cm |
| NV/GV: | 9,45/11,60 kg |
| Fordeler: | |
| * Bytt språk | * Justerbar dosering |
| * Justerbart lydnivå | * Registrer temperaturmålingsdata |
| * Kapasitetsinnstilling | * Én app kan styre flere funksjoner |

Automatisk sensordrevet: Denne berøringsfrie hånddesinfeksjonsdispenseren er designet for å dosere hånddesinfeksjonsmiddel eller alkohol, og gir automatisk dosering av spray, noe som muliggjør rask og enkel hånddesinfeksjon og eliminerer krysskontaminering, noe som oppnår optimal håndhygiene.
Veggmontert stil: Veggmontert såpedispenser fungerer bra for å holde benkeplaten ryddig.
Batteridrevet og oppladbar: Denne alkoholsåpedispenseren drives av batterier, og drives også av en adapter. (Ikke utstyrt med ladeadapter og batterier)
Wifi tilgjengelig: støttes av Tuya-appen som du kan laste ned fra mobiltelefonen din. Med den kan du kontrollere alle funksjoner enkelt og praktisk.
Siden etableringen har fabrikken vår utviklet produkter i verdensklasse i tråd med prinsippene
Kvalitet først. Produktene våre har fått et utmerket rykte i bransjen og er verdifulle og pålitelige blant nye og gamle kunder.