Funksjoner
Automatisk sensordrevet: Den berøringsfrie hånddesinfeksjonsmaskinen er designet for å spraye med hånddesinfeksjonsmiddel eller alkohol, og gir automatisk dosering av spray, noe som muliggjør rask og enkel hånddesinfeksjon og eliminerer krysskontaminering, noe som oppnår optimal håndhygiene.
Praktisk og hygienisk: Bare legg hånden under sensoren for å starte såpedispenseren. Du kan effektivt unngå krysssmitte uten å berøre såpedispenseren. Passer for offentlige steder som kontorer, hoteller, sykehus, medisinske institusjoner, skoler osv.
Spesifikasjon
| Varenummer: | F1307 |
| Produktstørrelse: | 120x120x260 mm |
| Farge: | Hvit |
| Kapasitet: | 1000 ml |
| Materiale: | 100 % jomfruelig ABS teknisk plast |
| Flaske: | Gjenfyllbar |
| Produktvekt: | 0,90 kg |
| Kraft av: | 4 stk. C-batterier eller 110V/220V-adapter * Batterier er ikke inkludert |
| Installasjon: | Veggmontert/gulvstativ |
| Pumpetype: | Valgfritt (spray-/dråpe-/skumpumpe) |
| Bruk Dosering: | 1-væskepumpe: 1 ml hver gang |
| 2-skumpumper: 0,8 ml hver gang | |
| 3-spraypumpe: 0,8 ml hver gang | |
| Sertifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Pakking: | 1 stk/brun eske; 15 stk/kartong |
| Kartongstørrelse: | 65,5 x 41 x 29 cm |
| NV/GV: | 13,80/14,50 kg |
Pakkeliste:
Dispenser x1
USB-kabel x1
Manuell x1
Veggmonteringsskruer x2
Støttende spenne x 1
Merknader: Batterier og USB-adapter er ikke inkludert i pakken
Kvalitetssikring:
1. Hver produksjonsprosess inspiseres av vårt QC-team
2. Kvaliteten er sikret av profesjonell ingeniør
3. CE-, FCC- og ROHS-sertifikater godkjent og har egne patenter
Kundeservice
1. Din forespørsel knyttet til våre produkter eller pris vil bli besvart innen 24 timer.
2. Fortsett å informere kundene våre om produksjonsprosessen og hjelp til med å arrangere kvalitetsinspeksjon om nødvendig.
3. Ett års garanti og ansvarlig ettersalgsservice.
4. Profesjonelt salgs- og ingeniørteam for å sikre god kjøpsopplevelse.
Siden etableringen har fabrikken vår utviklet produkter i verdensklasse i tråd med prinsippene
Kvalitet først. Produktene våre har fått et utmerket rykte i bransjen og er verdifulle og pålitelige blant nye og gamle kunder.