Automatisk sensordrevet: Den berøringsfrie hånddesinfeksjonsmaskinen er designet for å dosere hånddesinfeksjonsmiddel eller alkohol, og gir automatisk dosering av spray, noe som muliggjør rask og enkel hånddesinfeksjon og oppnår optimal håndhygiene.
Praktisk og hygienisk: Bare legg hånden under sensoren for å starte såpedispenseren. Du kan effektivt unngå krysssmitte uten å berøre såpedispenseren. Passer for offentlige steder som kontorer, hoteller, sykehus, medisinske institusjoner, skoler osv.


| Varenummer: | F18 |
| Spenning: | 5V 2A |
| Kapasitet: | 350 ml |
| Måleavstand: | 2–10 cm |
| Lydvolum: | 1–4 nivåer justerbare |
| Dosering: | 0,1–2 ml justerbar |
| Installasjon: | Veggmontert, skrivebordsmontert, stativ |
| Pumpetype: | Valgfritt (spray-/dråpe-/skumpumpe) |
| Måleområde: | 0℃–42℃ (0℉–107,6℉) |
| Arbeidstemperatur: | 10–40 ℃ (50–104 ℉) |
| Alarmtemperatur: | Justerbar (37,3–39 ℃) |
| Kraft av: | AA-batteri, 18650-batteri, elektrisk type C |
| Sertifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Sendes på 18 språk: | |
| Kinesisk, engelsk, spansk, japansk, portugisisk, koreansk, tysk, fransk, russisk, italiensk, arabisk, tukisk, thailandsk, kambodsjansk, indonesisk, bengalsk, hindi, vietnamesisk | |
| F18-pakke: | 1 stk/fargeboks; 12 stk/kartong |
| Én fargeboks inneholder: 1x dispenser, 1x dryppbrett, 1x manual, 1x USB-kabel, 2x veggskruer. | |
| 14x14x30 cm | |
| 57 × 44,5 × 30,5 cm | |
| 9,80/12,90 kg | |
| Stativpakke: | 1 stk/brun eske; 20 stk/kartong |
| 71 x 38 x 32 cm | |
| 15,8/16,5 kg | |
Siden etableringen har fabrikken vår utviklet produkter i verdensklasse i tråd med prinsippene
Kvalitet først. Produktene våre har fått et utmerket rykte i bransjen og er verdifulle og pålitelige blant nye og gamle kunder.