Stor kapasitet: Denne automatiske hånddesinfeksjonsdispenseren har en stor kapasitet på 1000 ml, egnet for bruk av ulike desinfiseringsvæsker og hånddesinfeksjonsmidler, for daglig bruk og profesjonell bruk, perfekt for hjemmet, hoteller, sykehus eller andre offentlige steder.
Praktisk og hygienisk: Bare legg hånden under sensoren for å starte såpedispenseren. Du kan effektivt unngå krysssmitte uten å berøre såpedispenseren. Passer for offentlige steder som kontorer, hoteller, sykehus, medisinske institusjoner, skoler osv.

| Varenummer: | F1307 med gulvstativ |
| Størrelse på såpedispenser: | 120x120x260 mm |
| Farge på såpedispenser: | Hvit |
| Såpedispenserkapasitet: | 1000 ml |
| Materiale for såpedispenser: | 100 % jomfruelig ABS teknisk plast |
| Såpedispenserflaske: | Gjenfyllbar |
| Vekt på såpedispenser: | 0,90 kg |
| Kraft av: | 4*C-batterier eller 110V/220V-adapter |
| Gulvstativ: | Brettmateriale: Metall med pulverlakkering Rørmateriale: Aluminium med pulverlakkering Stativbasemateriale: Stål med pulverlakkering |
| Pumpetype: | Valgfritt (spray-/dråpe-/skumpumpe) |
| Bruk Dosering: | 1-væskepumpe: 1 ml hver gang |
| 2-skumpumper: 0,8 ml hver gang | |
| 3-spraypumpe: 0,8 ml hver gang | |
| Sertifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Pakking: | 1 sett/kartong |
| Kartongstørrelse: | 36 x 34 x 20 cm |
| NV/GV: | 5,6/6,2 kg |
Siden etableringen har fabrikken vår utviklet produkter i verdensklasse i tråd med prinsippene
Kvalitet først. Produktene våre har fått et utmerket rykte i bransjen og er verdifulle og pålitelige blant nye og gamle kunder.