Stor kapasitet: Denne automatiske hånddesinfeksjonsdispenseren har en stor kapasitet på 1200 ml, egnet for bruk av ulike desinfiseringsvæsker og hånddesinfeksjonsmidler, for daglig bruk og profesjonell bruk, perfekt for hjemmet, hoteller, sykehus eller andre offentlige steder.
Praktisk og hygienisk: Bare legg hånden under sensoren for å starte såpedispenseren. Du kan effektivt unngå krysssmitte uten å berøre såpedispenseren. Passer for offentlige steder som kontorer, hoteller, sykehus, medisinske institusjoner, skoler osv.
Automatisk sensordrevet: Den berøringsfrie hånddesinfeksjonsmaskinen er designet for å spraye med hånddesinfeksjonsmiddel eller alkohol, og gir automatisk dosering av spray, noe som muliggjør rask og enkel hånddesinfeksjon og eliminerer krysskontaminering, noe som oppnår optimal håndhygiene.


| Varenummer: | K9 Pro Dual |
| Produktstørrelse: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Spenning: | 5V 2A |
| Kapasitet: | 1200 ml |
| Måleavstand: | 2–10 cm |
| Lydvolum: | 1–4 nivåer justerbare |
| Dosering: | 0,1–2 ml justerbar |
| Installasjon: | Veggmontert, skrivebordsmontert, stativ |
| Pumpetype: | Valgfritt (spray-/dråpe-/skumpumpe) |
| Måleområde: | 30℃–39℃ (86℉–102,2℉) |
| Alarmtemperatur: | Regulerbar |
| Sertifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Sendes på 18 språk: | |
| Kinesisk, engelsk, spansk, japansk, portugisisk, koreansk, tysk, fransk, russisk, italiensk, arabisk, tukisk, thailandsk, kambodsjansk, indonesisk, bengalsk, hindi, vietnamesisk | |
| K9 Pro dobbeltpakke: | 1 stk/fargeboks; 9 stk/kartong |
| Én fargeboks inneholder: 1x dispenser, 1x dryppbrett, 1x manual, 1x USB-kabel, 2x veggskruer. | |
| 15,5 × 15,5 × 31,5 cm | |
| 49x495x35cm | |
| 9,45/11,60 kg | |
| Gulvstativpakke: | 1 stk/brun eske; 6 stk/kartong |
| 62 x 22 x 36 cm | |
| 21/22 kg | |
Siden etableringen har fabrikken vår utviklet produkter i verdensklasse i tråd med prinsippene
Kvalitet først. Produktene våre har fått et utmerket rykte i bransjen og er verdifulle og pålitelige blant nye og gamle kunder.