Automatisk sensordrevet: Den berøringsfrie hånddesinfeksjonsmaskinen er designet for å dosere hånddesinfeksjonsmiddel eller alkohol, og gir automatisk dosering av spray, noe som muliggjør rask og enkel hånddesinfeksjon og oppnår optimal håndhygiene.
Praktisk og hygienisk: Bare legg hånden under sensoren for å starte såpedispenseren. Du kan effektivt unngå krysssmitte uten å berøre såpedispenseren. Passer for offentlige steder som kontorer, hoteller, sykehus, medisinske institusjoner, skoler osv.
| Varenummer: | DAZ-BOX med gulvstativ |
| Produktstørrelse: | 410 x 200 x 120 mm |
| Farge: | Sølv |
| Kapasitet: | 2500 ml |
| Materiale: | Metall med pulverlakkering |
| Dispenseringstid: | 0,2–0,5 sekunder |
| Dispenseringsavstand | 1,5–3 tommer |
| Gulvstativ: | Brettmateriale: Metall med pulverlakkering Rørmateriale: Aluminium med pulverlakkering Stativbasemateriale: Stål med pulverlakkering |
| Pumpetype: | Dråpe/spray/skum valgfritt |
| Strømforsyning 1: | DC elektrisk |
| Strømforsyning 2: | 4*C-batterier |
| Omfattende batterilevetid: | >30 000 sykluser |
| Sertifikat | CE, RoHS, FCC |
| Pakking: | 1 sett/kartong |
| Kartongstørrelse: | 47 x 36,5 x 39,5 cm |
| NV/GV: | 9,5/10,35 kg |




Siden etableringen har fabrikken vår utviklet produkter i verdensklasse i tråd med prinsippene
Kvalitet først. Produktene våre har fått et utmerket rykte i bransjen og er verdifulle og pålitelige blant nye og gamle kunder.