Video
Spesifikasjon
| Varenummer: | K9 Pro Plus |
| Produktstørrelse: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Spenning: | 5V 2A |
| Kapasitet: | 1200 ml |
| Måleavstand: | 2–10 cm |
| Lydvolum: | 1–4 nivåer justerbare |
| Dosering: | 0,1–2 ml justerbar |
| Installasjon: | Veggmontert, skrivebordsmontert, stativ |
| Pumpetype: | Valgfritt (spray-/dråpe-/skumpumpe) |
| Måleområde: | 30℃–39℃ (86℉–102,2℉) |
| Alarmtemperatur: | Regulerbar |
| Sertifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Sendes på 18 språk: | |
| Kinesisk, engelsk, spansk, japansk, portugisisk, koreansk, tysk, fransk, russisk, italiensk, arabisk, tukisk, thailandsk, kambodsjansk, indonesisk, bengalsk, hindi, vietnamesisk | |
| Pakking: | 1 stk/fargeboks; 9 stk/kartong |
| Fargeboksen inkluderer: | Dispenser x1, USB-kabel x1, Håndbok x1, Støttespenne x1 Veggmonteringsskruer x2 Dryppbrett x1 Trakt x1 Bakdekselskuff x1 Kartongmengde: 9 stk/kartong Størrelse på hovedkartong: 49 x 49 x 36 cm Vekt: 11,6 kg/kartong Merknader: Batterier og USB-adapter er ikke inkludert i pakken |
| Fargeboksstørrelse: | 15,5 × 15,5 × 31,5 cm |
| Kartongstørrelse: | 49x495x36 cm |
| NV/GV: | 9,45/11,60 kg |
Funksjoner:
1. Kan plasseres på skrivebord, vegg, stativ
2. Støtter 18 språk
3. Strømkilder: USB, 4 stk. AA eller 2 stk. 18650-batterier
4. Selveid patent, CE, ROHS, FCC-godkjent
5. Multidyser: spray, dråpe, skum
7. OEM og ODM tilgjengelig


Kundeservice:
1. Din forespørsel knyttet til våre produkter eller pris vil bli besvart innen 24 timer.
2. Fortsett å informere kundene våre om produksjonsprosessen og hjelp til med å arrangere kvalitetsinspeksjon om nødvendig.
3. Ett års garanti og ansvarlig ettersalgsservice.
4. Profesjonelt salgs- og ingeniørteam for å sikre god kjøpsopplevelse.
Kvalitetssikring:
1. Hver produksjonsprosess inspiseres av vårt QC-team
2. Kvaliteten er sikret av profesjonell ingeniør
3. CE-, FCC- og ROHS-sertifikater godkjent og har egne patenter
4. Ett års garanti
Siden etableringen har fabrikken vår utviklet produkter i verdensklasse i tråd med prinsippene
Kvalitet først. Produktene våre har fått et utmerket rykte i bransjen og er verdifulle og pålitelige blant nye og gamle kunder.