Video
Funksjoner:
Langdistanse temperaturmåling: Med en høykvalitetssensor inni kan K9 Pro F flytende såpetermometer såpedispenser overvåke temperaturen opptil 3 m, veldig egnet for bruk på offentlige steder, som skole, hotell, sykehus, kjøpesenter osv.
Veggmontert stil: Veggmontert automatisk desinfiseringsdispenser fungerer bra for å holde benkeplaten ren og ryddig.
Batteridrevet og oppladbar: Denne alkoholsåpedispenseren drives av AA- eller 18650-batterier, og kan også drives av en adapter. (Ikke utstyrt med ladeadapter og batterier).
Praktisk og hygienisk: Bare legg hånden under sensoren for å starte den automatiske såpedispenseren. Du kan effektivt unngå krysssmitte uten å berøre såpedispenseren. Passer for offentlige steder som kontorer, hoteller, sykehus, medisinske institusjoner, skoler osv. Den måler temperaturen på hender og panne samtidig.


| Varenummer: | K9 Pro F |
| Produktstørrelse: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Spenning: | 5V 2A |
| Kapasitet: | 1200 ml |
| Måleavstand: | 3m |
| Lydvolum: | 1–4 nivåer justerbare |
| Dosering: | 0,1–2 ml justerbar |
| Installasjon: | Veggmontert, skrivebordsmontert, stativ |
| Pumpetype: | Valgfritt (spray-/dråpe-/skumpumpe) |
| Måleområde: | 30℃–39℃ (86℉–102,2℉) |
| Alarmtemperatur: | Regulerbar |
| Sertifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Sendes på 18 språk: | |
| Kinesisk, engelsk, spansk, japansk, portugisisk, koreansk, tysk, fransk, russisk, italiensk, arabisk, tukisk, thailandsk, kambodsjansk, indonesisk, bengalsk, hindi, vietnamesisk | |
| Pakking: | 1 stk/fargeboks; 9 stk/kartong |
| Fargeboksen inkluderer: | Dispenser x1 USB-kabel x1 Håndbok x1 Støttespenne x1 Skruer for veggmontering x2 Dryppbrett x1 Trakt x1 Bakdekselbrett x1 Antall i kartong: 9 stk/kartongStørrelse på hovedkartong: 49 x 495 x 35 cmVekt: 11,6 kg/kartong Merknader: Batterier og USB-adapter er ikke inkludert i pakken |
| Fargeboksstørrelse: | 15,5 × 15,5 × 31,5 cm |
| Kartongstørrelse: | 49x495x35cm |
| NV/GV: | 9,45/11,60 kg |
| Varenummer: | K9 Pro F |
| Produktstørrelse: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Spenning: | 5V 2A |
| Kapasitet: | 1200 ml |
| Måleavstand: | 3m |
| Lydvolum: | 1–4 nivåer justerbare |
| Dosering: | 0,1–2 ml justerbar |
| Installasjon: | Veggmontert, skrivebordsmontert, stativ |
| Pumpetype: | Valgfritt (spray-/dråpe-/skumpumpe) |
| Måleområde: | 30℃–39℃ (86℉–102,2℉) |
| Alarmtemperatur: | Regulerbar |
| Sertifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Sendes på 18 språk: | |
| Kinesisk, engelsk, spansk, japansk, portugisisk, koreansk, tysk, fransk, russisk, italiensk, arabisk, tukisk, thailandsk, kambodsjansk, indonesisk, bengalsk, hindi, vietnamesisk | |
| Pakking: | 1 stk/fargeboks; 9 stk/kartong |
| Fargeboksen inkluderer: | Dispenser x1 USB-kabel x1 Håndbok x1 Støttespenne x1 Skruer for veggmontering x2 Dryppbrett x1 Trakt x1 Bakdekselbrett x1 Antall i kartong: 9 stk/kartongStørrelse på hovedkartong: 49 x 495 x 35 cmVekt: 11,6 kg/kartong Merknader: Batterier og USB-adapter er ikke inkludert i pakken |
| Fargeboksstørrelse: | 15,5 × 15,5 × 31,5 cm |
| Kartongstørrelse: | 49x495x35cm |
| NV/GV: | 9,45/11,60 kg |
Siden etableringen har fabrikken vår utviklet produkter i verdensklasse i tråd med prinsippene
Kvalitet først. Produktene våre har fått et utmerket rykte i bransjen og er verdifulle og pålitelige blant nye og gamle kunder.