Video
Funksjoner:
Automatisk sensordrevet: Den berøringsfrie hånddesinfeksjonssåpedispenseren er designet for å spraye med hånddesinfeksjonsmiddel eller alkohol, og gir automatisk dosering av spray, noe som muliggjør rask og enkel hånddesinfeksjon og eliminerer krysskontaminering, noe som oppnår optimal håndhygiene.
Veggmontert stil: Veggmontert desinfiseringsdispenser fungerer bra for å holde benkeplaten ryddig.
Batteridrevet og oppladbar: Denne alkoholsåpedispenseren drives av batterier, og kan også drives av en adapter. (Ikke utstyrt med ladeadapter og batterier)
Praktisk og hygienisk: Bare legg hånden under sensoren for å starte såpedispenseren. Du kan effektivt unngå krysssmitte uten å berøre såpedispenseren. Passer for offentlige steder som kontorer, hoteller, sykehus, medisinske institusjoner, skoler osv. Den måler temperaturen på hender og panne samtidig.









| Teknologiske parametere | |
| Batteri | 4 x AA-batterier, 2 x 18650-batterier eller USB |
| Materialer | Førsteklasses ABS + HDPE, ikke gjenvunnet |
| Farge | hvit, andre farger kan tilpasses |
| Dimensjon | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Kapasitet | 1200 ml |
| Nøyaktighet | ±0,2 °C |
| Omgivelsestemperatur | 10–40 °C (15–35 °C er best) |
| Måleområde | 0–50 °C |
| Alarmtype | blinkende + pipende «DIDIDI» |
| Dysetyper | Valgfritt (spray-/dråpe-/skumpumpe) |
| Plassering | Veggmontert, skrivebordsmontert, stativ |
Pakken inneholder:
Dispenser x1
USB-kabel x1
Manuell x1
Støttende spenne x1
Veggmonteringsskruer x2
Dryppbrett x1
Trakt x1
Bakdekselskuff x1
Kartongmengde: 9 stk/kartong
Størrelse på hovedkartong: 49 x 49 x 36 cm
Vekt: 11,6 kg/kartong
Merknader: Batterier og USB-adapter er ikke inkludert i pakken
Siden etableringen har fabrikken vår utviklet produkter i verdensklasse i tråd med prinsippene
Kvalitet først. Produktene våre har fått et utmerket rykte i bransjen og er verdifulle og pålitelige blant nye og gamle kunder.