Siweiyis automatiske duftdispenser er en batteridrevet dispenser i standard størrelse som automatisk doserer aerosolsprayer med programmerte intervaller. Den fungerer mest effektivt når den er montert på veggen minst 2 meter over gulvet.
| Varenummer: | ADS05 |
| Produktstørrelse: | 212x90x90 mm |
| Farge: | Hvit |
| Materiale: | PP |
| Produktvekt: | 185 g |
| Intervalltid: | 5 / 15 / 30 minutter (justerbar) |
| Strømforsyning: | 2 x AA-batterier (ikke inkludert) |
| Dosering: | 0,1 ml |
| Installasjon: | Veggmontert, skrivebord |
| Kompatibel aerosolkapasitet: | 300 ml |
| Kompatibel aerosolstørrelse (H x Diameter): | Ca. 14 x 6,5 cm |
| Søknad: | hjemmebad, offentlig toalett, hotell, restaurant og mer |
| Pakken inkludert:: | 1 x automatisk aerosoldispenser (batteri og aerosol ikke inkludert) |
| Sertifikat: | CE, ROHS |
| Pakking: | 24 stk/kartong |
| Kartongstørrelse: | 50 x 38 x 22 cm |
| NV/GV: | 4,39/4,98 kg |
Siden etableringen har fabrikken vår utviklet produkter i verdensklasse i tråd med prinsippene
Kvalitet først. Produktene våre har fått et utmerket rykte i bransjen og er verdifulle og pålitelige blant nye og gamle kunder.