Aerosoldispenserer en enhet som kan forbedre luftkvaliteten i oppholdsrom og arbeidsrom, automatisk rense luften og tilsette duft. Den kan eliminere forskjellige lukter i luften, og kan sterilisere og konstant opprettholde duften i inneluften, som er ufarlig for menneskekroppen. Krydder utvinnes fra naturlige planter. Naturlige dufter har en forfriskende og forfriskende effekt. Den brukes til å spraye aerosolfyll for å øke den gode lukten på toaletter, hotell, kontorer, møterom, bad osv.
| Varenummer: | ADS01 |
| Produktstørrelse: | 212x90x90 mm |
| Farge: | Hvit |
| Materiale: | PP |
| Produktvekt: | 185 g |
| Intervalltid: | 5/15/30 minutter (justerbar) |
| Strømforsyning: | 2 x AA-batterier (ikke inkludert) |
| Dosering: | 0,1 ml |
| Installasjon: | Veggmontert, skrivebord |
| Kompatibel aerosolkapasitet: | 300 ml |
| Kompatibel aerosolstørrelse (H x Diameter): | Ca. 14 x 6,5 cm |
| Søknad: | hjemmebad, offentlig toalett, hotell, restaurant og mer |
| Pakken inkludert:: | 1 x AutomatiskAerosoldispenser(batteri og aerosol ikke inkludert) |
| Sertifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Pakking: | 24 stk/kartong, sikker pakking |
| Kartongstørrelse: | 50 x 38 x 22 cm |
| NV/GV: | 4,39/4,98 kg |
BedriftQC-prosess for såpedispensere
1. Inspeksjon av råmateriale og reservedeler, 100 % bestått
2. Inspeksjon av produksjonsprosessen, 100 % bestått
3. Test av ferdige produkter, som strømforsyning, temperaturkalibrering og -måling, pumpefunksjon osv., 100 % bestått
Shenzhen Siweiyi Technology Co., Ltd er en erfaren produsent lokalisert i Shenzhen, Kina, med avanserte produksjonsmaskiner, et erfarent FoU-team og en fabrikk som dekker mer enn 3000 ㎡. Vi produserer hovedsakelig forskjellige hånddesinfeksjonsdispensere.
Våre såpedispensere har forskjellige bruksområder, som hotell, hjem, kontor, skole, kjøpesenter osv., med eller uten temperaturmåling, og kan plasseres på skrivebord, vegg eller stativ, og har mange patenter og sertifikater som CE, RoHs, FCC.
Vi tilbyr ikke bare produkter, men leverer også korte, komplette og individuelle design i henhold til kundenes krav. Vi har et profesjonelt QC-team og sørger for at alle produkter inspiseres basert på AQL-kriterier før forsendelse.
Siden etableringen har fabrikken vår utviklet produkter i verdensklasse i tråd med prinsippene
Kvalitet først. Produktene våre har fått et utmerket rykte i bransjen og er verdifulle og pålitelige blant nye og gamle kunder.